שמעתי חינם, אז באתי :)

תמיכה, וכל מה שרציתם לדעת
אין כנוני

Re: שמעתי חינם, אז באתי :)

שליחה על ידי אין כנוני »

הקרה בטח בטח... :)
נראלי הפשר לכיוון הנס קפה החם שלי.. :)

והכי טעימה. זה אין עוררין! (לא טעמתי, אל תדאגו.. חח)
חרד וחושב

שליחה על ידי חרד וחושב »

חושלעו- שלום שלום.. כבר חששתי שיש כאן רוב נשי מוחלט.. נחמד לגלות עוד ועוד ניקים בצבע כחול. לגבי ההסכם שלך, אמנם אין לי סומק להשאיל, אך כפי שאמרתי, אני בינתיים ברדודים..

מילקשייק- תודה רבה על קבלת הפנים ה'קרה' משהו.. :) (טעימה? מצטער, אני בשרי...)
חושלעו

שליחה על ידי חושלעו »

חרד - אתה רוצה פה להעלות את הנושאים החשובים? או לפתוח אשכולות חדשים?
יש פה מספיק מקום לכל נקודה לפתוח פינה חדשה אחרת... ו-הופ! דיון מתפתח...

כמה שני חייך? הבנתי ש-37, מה קורה ככה באמצע החיים ליפול לעניין של פורום? איך? אתה צמוד למחשב? מדוע? ספר קצת רקע...
ביחד ננצח
תודה על שיתוף הפעולה
תודה על ההמתנה!!!!
חרד וחושב

שליחה על ידי חרד וחושב »

כמדומני שבתחילת דרכי עוד אלמד קצת את הפורום, ובכלל את עולם הפורומים.. משום מה הוא כן נראה קצת 'מאיים'.
לכן אני לא חושב שאפתח את הדיונים הערים בתחילה, אלא אנסה להיכנס לתוך הדיונים הקיימים.. (אמרתי לך שהעומק יגיע ממך..)
האמת, עוד לא יצא לי ממש לרפרף על נושאי הפורום, אולי אעשה זאת בקרוב.

לגבי עצמי-
חח אילו היינו מכירים הייתי קצת נעלב. מאין הגיעו למסקנה כי הנני בן 37? (מילא 73...)
לצערי, אני מתקרב בצעדי ענק אל עבר ה-25. (למה לצערי, זה עוד נושא.. אבל בטח הרוב חווים את חוסר הרצון להתבגר.)
את הרקע להגעתי הנה סיפרתי- סקרנות ורצון למצוא שיחה ודיון על נקודות ההתמודדות ממבט חרדי. קצת לנסות לפתח דיון שחסר לי במקצת בחוץ.

ומה לגביך? (סליחה אם כבר ענית על השאלות הללו באשכול אחר.. כמו שאמרתי- עדיין לא הצלחתי לפענח את המקום כ"כ..)
חושלעו

שליחה על ידי חושלעו »

כתבת שהסיפור התחיל בשנת 77, אז עשיתי במחשבון פלוס מינוס.
שאלתי איך אתה במחשב, יתכן שאתה עובד, יתכן שאתה לומד, ככה מתחילים להבין מי הוא מה.

לגבי, טוב שאתה שואל, אף אחד לא שאל אותי פה כלום לפניך!!!
אני חשבתי על החרדיות, ושמחתי שאתה תחכים אותי בע"ה. אני לא לוחץ.
נולדתי לפני מלחמת המפרץ.
אני עובד בתחום כתיבה תורנית.
מגיע פה להינפש.
חסרה לי דמות של גבר בפורום זה, אבל החסרון הזה יש בו גם תועלת מפני שבדרך כלל כשאני פה הראש לא עובד, ואני זקוק רק לדברים פחות מחשבתיים.

בהצלחה!
ביחד ננצח
תודה על שיתוף הפעולה
תודה על ההמתנה!!!!
אסתרקה

שליחה על ידי אסתרקה »

גם אני באתי להנפש ולכן יותר קליל לי פה.. :)
העבודה הזו .. משגעת את המוח מבטיחה לכם. אני עדין עובבדת מהבית חצי גולשת.. :(
חושלעו

שליחה על ידי חושלעו »

בתחילת חודש גם צריך להשלים מהבית?
או שזה מצטרף לחשבון החודש הקודם?
ביחד ננצח
תודה על שיתוף הפעולה
תודה על ההמתנה!!!!
אסתרקה

שליחה על ידי אסתרקה »

היום לא הגעתי לעבודה. ויש לי לחץ מטורף. 35 מילים שלא נענו, מלא משימות של השלמה מיידית.. הבוס התקשר אלי וביקש שאעשה לו "עכשיו אם אפשר כי זה לחוץ.."
חושלעו

שליחה על ידי חושלעו »

לילה טוב, סיימתי להערב בלי נדר. תיכף תפילת ראש חודש עם הלל קריה"ת ומוסף, ויום ארוך מאוד לפני בע"ה.
ביחד ננצח
תודה על שיתוף הפעולה
תודה על ההמתנה!!!!
חרד וחושב

שליחה על ידי חרד וחושב »

אם כבר התחלת לחשב לפי דבריי דלעיל, כמדומני שגם כתבתי שזה היה במאה ה-19 (1877)....

המחשב נמצא בבית, על אף שהוא לא בשבילי אישית. הוא גם בשבילי, בשביל כתיבה, אבל עיקרו לא בשבילי. אני תופס עליו 'טרמפ' נאמר..

קשה לי להאמין שאני אוכל להיות זה שיחכים לגבי החרדיות, מכמה סיבות.
העיקרית שבהן, אני לא מגיע בתור מייצג של מגזר, אלא בתור מייצג של עצמי. זה בכלל נושא לכשעצמו, אבל מלמעלה- אני לא רואה את המגזריות אלא כפלטפורמה להגשמה עצמית. כלומר, אני רואה את המגזר כמקפצה למימוש הפוטנציאל האישי של האדם. (שהרי אף פעם לא יכול להיות ממומש כ'ציבור', שהרי תמיד ציבור אי אפשר לפרוץ 'גדר' במובן החיובי.. צריך משהו בסיסי עבור כולם.) המגזר שומר את האדם ומחייב אותו בפנים מסויימים, אבל לא יותר מזה. לכן, אני אישית בחרתי את הציבור החרדי, משום שאני חושב שדרכו אוכל להתפתח בצורה המקסימלית עבורי. עם זאת, אני ממש לא חושב שאין בעיות במגזר החרדי, כמו בכל מגזר אחר.. לכן יהיה לי קשה לייצג את החרדיות. (סליחה על החפירה.. ומקווה שהצלחתי להסביר..)

נעים להכיר.. תחום הכתיבה התורנית- נשמע מעניין.
נו, אני מקווה שכן יצאו דיונים פורים בשלל נושאים, וביניהם המגזר החרדי.

תודה רבה! בהצלחה גם לך!!

נ.ב.
ברור לי שכולם היו סקרנים לשאול, אלא שחשבו תמיד שה"אחר" ישאל- מעין "קדירא דבי שותפי...", אל תיקח את זה אישית.
אסתרקה

שליחה על ידי אסתרקה »

חרד וחושב כתב:העיקרית שבהן, אני לא מגיע בתור מייצג של מגזר, אלא בתור מייצג של עצמי. זה בכלל נושא לכשעצמו, אבל מלמעלה- אני לא רואה את המגזריות אלא כפלטפורמה להגשמה עצמית. כלומר, אני רואה את המגזר כמקפצה למימוש הפוטנציאל האישי של האדם. (שהרי אף פעם לא יכול להיות ממומש כ'ציבור', שהרי תמיד ציבור אי אפשר לפרוץ 'גדר' במובן החיובי.. צריך משהו בסיסי עבור כולם.) המגזר שומר את האדם ומחייב אותו בפנים מסויימים, אבל לא יותר מזה. לכן, אני אישית בחרתי את הציבור החרדי, משום שאני חושב שדרכו אוכל להתפתח בצורה המקסימלית עבורי. עם זאת, אני ממש לא חושב שאין בעיות במגזר החרדי, כמו בכל מגזר אחר.. לכן יהיה לי קשה לייצג את החרדיות. (סליחה על החפירה.. ומקווה שהצלחתי להסביר..)
מסכימה איתך בגדול
חרד וחושב

שליחה על ידי חרד וחושב »

טנקס
פווווווווו

שליחה על ידי פווווווווו »

וואה וואה כמה חפירות על הצהריים.. :geek:

קודם כל,
אשת זבל, סליחה, רוח, נחשדת כהניקית שהביאך עד הלום בגלל שהיא ביקשה שנתנהג יפה ובגלל שהיא חושבת שאם אני מורידה את האשפה בנער היא יכולה להפיל את זה עלי גם כאן ואז להביא ניק חדש ולהגיד לו: עודמעט תוריד ת'זבל בחינם ולהוציא אותי הרעה.
(לא הבנתם? לוחשוב).

דבר שני,
יותר מידי חדשים כאן לאחרונה..
אחרי שאני הייתי הניק החדש במשך תקופה (וזה היה תענוג, לחשוב שאני חדשה כאן למרות שכמעט כל הניקים כאן, עוד לא היו בתכנון והקמה כשאני סללתי את הדרך אי שם בקיץ בהיר לפני 3 שנים להקמת הפורום דנן) פתאום נוחתים עלינו בזה אחר זה כמה חדשים וזה קצת מבלבל.

אז במחילה מכל החדשים אם אתבלבל בשמות, ביקשתי סליחה מראש :|

(ואיפה המנהלת?? למה כל החדשים גברים? :evil: )
You can be the best!
פווווווווו

שליחה על ידי פווווווווו »

חרד וחושב כתב: שמעתי חינם, אז באתי :)
חינם אסור מהתורה, לא שמעת?
יש קיסמי אוזניים בנוחיות, שמאלה.
You can be the best!
אין כנוני

שליחה על ידי אין כנוני »

פווווווווו כתב: (ואיפה המנהלת?? למה כל החדשים גברים? :evil: )
צריך קצת איזון עם כמות הנשים כאן, את לא חושבת?
שלח תגובה